Môj_malý_svet_banner
BANER DR-ZEMBOLI
HD-13-KOMNATA
Generácia_banner
banner ATN

PRE 1. STUPEŇ ZŠ

(Novinka)

Veselý a poučný detský program pripravovaný v spolupráci s O2 športovou akadémiou Mateja Tótha. Je plný melodických pesničiek, ktorý sa milou a nenásilnou formou zaoberá otázkami zdravého životného štýlu. Na veľkej zadnej projekcii žiakom priblížime, pomocou krásnych detských video ukážok, ako vplýva na náš organizmus nezdravá strava a prečo je dôležité nesedieť doma pri počítači, ale povedať ÁNO pohybu. Pre žiakov sme si pripravili aj zaujímavý kvíz, do ktorého sa budú môcť zapojiť a dozvedieť sa niečo nové. A keďže doba mobilov a počítačových hier deti uzatvára do nebezpečného, virtuálneho sveta, ktorý ich drží ďaleko od reality, pokúsime sa ich našim hudobným predstavením motivovať a ukázať im koľko energie človek získa pohybom a zdravou stravou. Skvelé tematické pesničky zaručene deti nenechajú sedieť na stoličkách. Pohyb začne už na predstavení. Spoločne ich navedieme na cestu pohybu a zdravej stravy. Veď predsa máme len jedno telo, tak prečo dovolíme deťom, aby si ho ničili?

Zábavný interaktívny koncert plný poučných textov a veselých pesničiek, ktoré sú zamerané na otázky ekológie a zodpovednosti k budúcemu vývoju našej zeme. Spolu s deťmi hľadáme spôsoby, ako jednoducho, denno-denne, malými krôčikmi a bez veľkých rečí dokážeme liečiť našu Zem.

Program sa zábavnou formou snaží deti odtiahnuť od nástrah dnešnej internetovej doby formou poznávaniu krásnych miest a histórie Slovenska. Počas koncertu navštívime významné miesta našej histórie, uvidíme krásne prírodné scenérie a deťom

ukážeme, že vyrastajú na tom najkrajšom mieste na svete.

PRE 2. STUPEŇ ZŠ

(Novinka)

Čo je trendom dnešnej doby? Ako súčasné média ovplyvňujú mladých ľudí? Aké nástrahy v sebe ukrýva internet? Čo je to kyberšikana? Čo je to grooming? Všetky tieto otázky a mnohé iné postupne odhalíme v multimediálnom programe Trendsetter. Nebude chýbať ani kvíz, do ktorého sa budete môcť zapojiť. Ten odhalí vedomosti, ktoré by mal ovládať  každý mladý človek, ktorý vstúpi do virtuálneho sveta, plného nástrah. Budeme sa rozprávať o tom, aký majú vplyv na našu psychiku médiá, ako na nás vplývajú reklamy, filmy, reality show, počítačové hry či sociálne siete. Programom chceme mladým ľuďom ukázať zmysel života. Chceme im ukázať dôležitosť medziľudských vzťahov a zastaviť nenávisť, ktorú v nás podnecujú médiá. Šikana aj kyberšikana tu je, bola a aj bude, ale prečo sa ju spoločne nepokúsime potlačiť? Neseďme so založenými rukami. Trendsetter je momentálne najsilnejší program, ktorý rieši otázky mediálnych nástrah silným motivačným slovom a hudbou. 

Program, ktorý nazerá do sveta dnešnej mladej generácie cez dvere zakázanej trinástej komnaty. Ona je symbolom zla, ktoré oslovuje mladých a ponúka niečo, čo má mladého človeka vytrhnúť z nudnej a šedej reality. My však otvárame mládeži dvere iných komnát, cez ktoré vedie cesta k úspechu. Empatia a dobro sú pojmy, ktoré kladieme na najvyššie miesto v hodnotovom rebríčku 

dnešného človeka.

Štyria mladí ľudia motivujú mladú generáciu k objavovaniu vlastných koreňov, svojej histórie a kultúry. Národ, ktorý nepozná svoju históriu, totiž opakuje závažné chyby, ktoré potom vedú k javom ktoré nás dnes znepokojujú. Rasizmus, intolerancia, extrémizmus  a radikalizácia časti mládeže.To sú témy, ktoré sú v programe rozoberané aj z pohľadu dnešnej mladej generácie.

HISTÓRIA PREDSTAVENÍ

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom