top of page
SPONZORING

Vaše referencie 

ZŠ s MŠ
Ul. J. D. Matejovie v Liptovskom Hrádku

Vážený pán Lettrich a ostatní LetArtisti, zdravím Vás z Liptovského Hrádku. Minulý týždeň (7. 5. 2024) ste pre našu školu odohrali dva výchovné koncerty. Prvý – pre 1. stupeň – deti nadchol a hodnotili ho nasledovne:

... Atmosféra bola úžasná,  umocnená spevom, tancom a zábavou. No najdôležitejšie bolo, že sme „cestovali“ po celom Slovensku. Pri „návšteve“ miest, hradov, zámkov, vyhliadkových veží, vrchov, štítov... sa ujo spevák „zahral“ na učiteľa a trošičku nás aj skúšal. Porozprávali sme mu povesť o Trenčianskom hrade a Hrade Beckov. Bol veeeľmi prekvapený, no zároveň potešený, pretože sme správne odpovedali na všetky jeho otázky. Na koniec sme si všetci spoločne zaspievali, zatancovali a poďakovali za úžasný zážitok... a že, „Cesta do neznáma“? Vôbec nie. Veď naše krásne Slovensko poznáme veľmi dobre aj vďaka takýmto skvelým ľuďom z LETart – u.

Druhý koncert žiakov zasiahol ako rana z dela. Boli vlny, silný potlesk, krásny spev, smiech, ale aj slzy a hlboké zamyslenia v hlavách Matejkáčov... Samotný názov predstavenia "Medzi nami" vypovedá o dôležitosti ľudskosti, vzájomného porozumenia, múdrosti, pokory, úcty a vďaky medzi všetkými ľuďmi. Žiaci si pripomenuli mnoho rozhodujúcich momentov a udalostí v dejinách Slovenska, časy dávno minulé a ťažké, neľahký život našich starých a prastarých rodičov. Často sa dnes na to zabúda v online dobe, bohatej na všetko materiálne a plnej konzumnej spoločnosti. Páni hudobníci nás v dobrom slova zmysle prinútili o tom porozmýšľať, ako si vážiť to, čo máme a najmä odovzdávať dobro a lásku MEDZI NAMI....

Chcela by som sa Vám preto v mene celej našej Matejkárskej rodiny poďakovať za silný zážitok a popriať Vám veľa skvelých tvorivých nápadov, entuziazmu  ale aj zdravia, aby ste aj nám aj naďalej pomáhali kultivovať naše deti (aj dospelých). Vaša práca je veľmi záslužná a prospešná. VĎAKA!!!

Tešíme sa na Ďalšiu spoluprácu.

—  Viera Melichová, zástupkyňa RŠ

Vaše referencie uverejníme tu.

Budeme radi, ak nám napíšete Vaše skúsenosti s našimi predstaveniami do nižšie uvedeného formulára.
 
Ďakujeme Letart.

Vaša referencia bola úspešne odoslaná.

bottom of page